baner

Kompleksowe usługi ogrodnicze w Pruszkowie

 

Oferujemy kompleksowe usługi ogrodnicze – od projektowania ogrodu, aż po sadzenie roślin i pielęgnację oraz zakładanie trawników. Zapewniamy wykonanie projektu ogrodu w różnych formach i z różnymi roślinami. Dodatkowe ścieżki czy montaż elementów tzw. małej architektury to dla nas żaden problem. Przy gotowych ogrodach wykonujemy prace polegające na uprzątnięciu terenu, umyciu kostki brukowej, przycince drzew i żywopłotów.

Projektowanie ogrodu? Tylko z nami!

Wszystkie usługi świadczymy terminowo, estetycznie i ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych potrzeb każdego właściciela posesji.

Oczko wodne może stać się prawdziwą ozdobą każdego ogrodu. Cieszącą wzrok promieniami słońca odbitymi w jego tafli oraz tworzącą niepowtarzalną atmosferę, jaką daje plusk wody i rześkie wilgotne powietrze. Powinno jednak dobrze wpisywać się otaczającą przestrzeń i tworzyć z nią harmonijną całość. Dlatego warto zlecić budowę oczka wodnego profesjonalistom. Firma Ryś i Grześ stworzy dla Państwa unikalny projekt, doskonale współgrający z estetyką Waszego ogrodu. Przed przystąpieniem do prac koncepcyjnych zawsze dokładnie zapoznajemy się z ternem oraz preferencjami klientów. Pozwala to na optymalne usytuowanie oczka wodnego i dobranie do niego odpowiedniej oprawy. Wykorzystując nasze doświadczenie, możemy również doradzić inne rozwiązania aranżacyjne jak strumienie, kaskady czy skalniaki.

Do każdej czynności podchodzimy z pełnym zaangażowanie, niezależnie czy chodzi o wykonanie projektu całego ogrodu, czy też wykonanie prac pielęgnacyjno-porządkowych. Wszystkie zlecenia stanowią bowiem dla nas wyzwanie i traktujemy je jako sprawdzian naszych umiejętności. Układnie trawy w rolce oraz zakładanie trawników metodą siewu wykonujemy, dbając o najdrobniejsze szczegóły, dzięki czemu będą się Państwo mogli cieszyć piękną zieloną murawą. Na życzenie klienta możemy również roztoczyć opiekę nad jego trawnikiem, przeprowadzając niezbędne prace takie jak opryskiwanie i koszenie trawy. Zadbamy o Państwa trawnik, tak jak na to zasługuje, oddając się jego pielęgnacji z pasją.

W naszej znajdują się także prace alpinistyczne związane z myciem i odśnieżaniem dachów oraz czyszczeniem elewacji. Posiadamy odpowiedni sprzęt, aby bezpiecznie i terminowo wykonać powierzone prace. Zapraszamy do współpracy wszystkich klientów z województwa mazowieckiego prace.

rysigrzes

Oferta usług ogrodniczych:
budowa oczek wodnych
∗ instalacja kaskad i skalniaków
∗ sadzenie roślin
∗ zakładanie i pielęgnacja trawników
∗ trawniki z rolki
∗ koszenie trawy
∗ przycinka drzew i żywopłotów
∗ opryskiwanie

rysigrześ

Oferta prac wysokościowych i porządkowo-konserwatorskich:
∗ odśnieżanie dachów
∗ układanie kostki brukowej
∗ ogrodzenia
∗ odśnieżanie posesji i parkingów
∗ grabienie liści
∗ mycie elewacji
∗ mycie kostki brukowej
∗ mycie dachów
∗ czyszczenie rynien